Trots presenteren wij met dit mooie overzicht de sponsoren en (premium) partners van onze club!

spotlight-bnb

Trots presenteren wij met dit mooie overzicht de sponsoren en (premium) partners van onze club!

Donderdag 16 mei a.s. ontmoeten onze hoofdsponsor Avodesch (Alles Voor De Schoonmaak), mediasponsoren, (premium) partners en leden elkaar van 09:00 - 11:00 uur bij MHB | Dutch Masters of Steel since 1667 in Herveld. Samen met Fabian Miceli (accountmanager bedrijven) en Dimitri Horsthuis - Tangelder (wethouder en 1e locoburgemeester) van de Gemeente Overbetuwe ontvangen we de netwerkers van Business Netwerk Betuwe met gepaste trots in het Grand Café van het oudste familiebedrijf uit de regio en tevens winnaar van de Betuweonderneemtbeter Award 2023 in de categorie Industrie & Bouw. Na het welkomstwoord van Dimitri zal Simon Mathijssen (algemeen directeur MHB) ons in een korte presentatie meenemen in de prestigieuze projecten en het internationale succes van MHB. Aansluitend is er alle gelegenheid om aangenaam met elkaar te netwerken en vanaf 11:00 uur start de rondleiding door de showroom en het museum.

Wil je ook graag kennismaken met onze dynamische club van fijne ondernemers? Kom dan ook naar Business Netwerk Betuwe! Aanmelden voor dit event kan nog via het aanmeldformulier op onze website. Wie mogen wij donderdag allemaal verwelkomen?
15 mei

Business Netwerk Betuwe