Graag nodigen wij jou uit om op donderdag 3 april en/of donderdag 6 november a.s. van 19:30 - 21:30 uur deel te nemen aan de Masterclasses van Stefan Renkema MSc.
Donderdag 3 april:
Neuromarketing - Hoe beïnvloed je het onbewuste brein op een ethische manier?
In deze Masterclass leer je de psychologische mechanismen achter het besluitvormingsproces en hoe je deze inzichten kunt inzetten in jouw communicatie, of het nu om je website gaat, om een verkoopgesprek, een e-mail of een telefoongesprek.
Donderdag 6 november:
Effectieve non-verbale communicatie
In deze Masterclass leer je de kracht van non-verbale communicatie te begrijpen en toe te passen. Als manager, adviseur of collega is het essentieel om de onuitgesproken signalen van anderen te kunnen lezen - of het nu gaat om gebaren, gezichtsuitdrukkingen, lichaamshouding of stemtoon. Door deze signalen te herkennen, kun je effectiever communiceren, conflicten sneller oplossen en de motivatie en tevredenheid binnen je team verbeteren.
Meld je nu aan voor deze interessante Masterclasses die direct toepasbaar zijn in je dagelijkse werkzaamheden. N.B.: je hoeft hiervoor geen Partner of Lid van Business Netwerk Betuwe te zijn (meer informatie en de aanmeldlink zie in de comments!).
We kijken er enorm naar uit om jou bij onze Academy te mogen ontvangen. De gastlocatie van de Business Netwerk Betuwe Academy is bij onze mediasponsor Emixion!
Ben jij er ook bij?