Het jaar 2025 zijn we op bijzondere wijze gestart!
Donderdag 16 januari jl. gingen we, in samenwerking met Martijn Boers (adjunct-directeur Toonen Reizen), met de netwerkers van Business Netwerk Betuwe op reis. We hebben een historisch kasteel in Brummen bezocht, waar geschiedenis en schoonheid samenkomen in een betoverende omgeving. De touringcar van Toonen Reizen, het enige échte touringcarbedrijf uit Nijmegen met een gevestigde naam in de wereld van reisorganisaties, bracht ons op zeer comfortabele wijze naar het majestueuze landgoed van Kasteel Engelenburg!
Trotse Hotel Directeur André Tammer ontving ons, in de historische setting van het kasteel, zeer gastvrij met koffie/thee en heerlijke gebakjes. Naast het netwerken in de sociëteitszaal kregen we een imposante rondleiding voor een bijzonder inkijkje in de rijke geschiedenis van Kasteel Engelenburg (onderdeel van de Q Hospitality Group).
We hebben genoten en weer heerlijk met elkaar kunnen netwerken op een fantastische locatie én in de bus. Dankjewel Marco Hamelink, Fotograaf van Marco Hamelink Fotografie en Ruimtestylist, voor de leuke foto's van deze geweldige ochtend!