Op donderdag 15 mei a.s. zijn we met de netwerkers van Business Netwerk Betuwe te gast bij Ibis Styles Arnhem Centre, een unieke locatie voor zowel zakenreizigers als toeristen. Het bevindt zich in het centrum van Arnhem, op een steenworp afstand van het centraal station. Samen met Hotelmanager Jurre van Kruijsbergen ontvangen wij iedereen in de rooftopbar 'Floor Six', de bar met het beste uitzicht over Arnhem. Na het welkomstwoord en de interessante gastpresentatie is er bij mooi weer ook gelegenheid om buiten te netwerken op het fantastische rooftopterras en te genieten van de indrukwekkende omgeving.
Binnensteden zijn al lang geen plekken meer waar je spullen gaat kopen. We kunnen alles overal kopen, dus waarom gaan we dan naar de stad? Elke dorpskern of binnenstad is succesvol als je voldoende reden geeft om het te bezoeken. Dat is geen verzameling spullen, dat is beleving. Dat klinkt eenvoudig, maar wat is 1 kilo beleving? Onze gastspreker Rob Weiss van Wij Ondernemen! neemt ons deze ochtend mee in wat belevingswaarden zijn, hoe dit kan werken en waarom dit ook voor jouw bedrijf toepasbaar is.
Je bent dus op donderdag 15 mei van harte welkom om aangenaam te komen netwerken en het panoramisch uitzicht van het Ibis Styles Arnhem Centre Hotel te beleven. We kijken uit naar een gezellige en succesvolle ochtend!
Ben jij er ook bij?