Ontdek de kracht van 5 generaties op de werkvloer, van boomer tot zoomer!
- 12-02-2026
- 09:00
- 11:30
- Burgers' Zoo Safari Meeting Centre
Op donderdag 12 februari a.s. zijn we met de netwerkers van Business Netwerk Betuwe, op uitnodiging van gastvrouw Annuska Sip (Manager Werkgeversdienstverlening UWV en manager Werkgeversservicepunt Midden-Gelderland), te gast in het sfeervolle restaurant van het Safari Meeting Centre, een professioneel congrescentrum in Afrikaanse stijl met een adembenemend uitzicht op de savanne van de Safari en het tropisch regenwoud van de Bush van Burgers' Zoo. Burgers' Zoo is een veelzijdige dierentuin gelegen in Arnhem met veel verschillende leefomgevingen zoals het Park, de Safari, de Desert, de Mangrove, de Rimba, de Bush en de Ocean. Het is dé plek voor een succesvol evenement!
De arbeidsmarkt is continu in beweging en dat merk je als werkgever; uitdagingen die komen kijken bij de vraag naar - en het aanbod van personeel, veranderende wet- & regelgeving of personeelsvraagstukken zijn aan de orde van de dag. Dit bijhouden en hier adequaat op reageren vergt een hoop specialistische kennis, tijd en energie. Zaken die je niet altijd in huis hebt. Wist je dat je daarvoor bij het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen (UWV) kan aankloppen? UWV Werkgeversdienstverlening vormt samen met de gemeente het WerkgeversServicepunt (WSP) Midden-Gelderland. Als WSP werken ze samen met onderwijsinstellingen, kenniscentra en andere partijen. Bij UWV hebben ze alle kennis en expertise in huis om jou als werkgever kosteloos de juiste dienstverlening te bieden.
Ontdek de kracht van 5 generaties op de werkvloer, van boomer tot zoomer!
Steeds vaker horen we van organisaties dat ze aanlopen tegen de diversiteit in generaties en leeftijden. Niet zo gek, want voor het eerst werken we nu met vijf generaties op de werkvloer. Vijf verschillende generaties, vijf verschillende visies. De Babyboomer faseert uit, generatie X en de Pragmaten staan aan het roer, de veelbesproken millennial is al een tijdje aan het werk en de uitgesproken generatie Z komt nu de werkvloer op. Hoe pak je dit aan? Hoe kunnen we elkaar versterken, de verbinding aangaan en de generatiekloof dichten? Gastspreker Heike Huidekoper van Generations At Work maakt tijdens de gastpresentatie inzichtelijk waar de generaties in verschillen, wat je daar als organisatie of leidinggevend kader mee kunt doen, en hoe je de generatieverschillen voor je kunt laten werken in plaats van tegen je. Een visie op generaties, een inspirerend verhaal én een hands-on aanpak om de huidige generaties op de werkvloer meer tot hun recht te laten komen.
LOCATIE:
Burgers' Zoo
Safari Meeting Centre
Antoon van Hooffplein 1
6816 SH Arnhem
(Let op: Houd rekening met 10 minuten extra tijd voor de mooie looproute in het park naar het Safari Meeting Centre!)
Je bent dus op donderdag 12 februari van harte welkom om met 5 verschillende generaties van 09:00 tot 11:30 uur aangenaam te komen netwerken bij hét business netwerk voor de succesvolle ondernemer in de regio Arnhem-Nijmegen tot vér daarbuiten!
Tot dan!
Organisatie Business Netwerk Betuwe
José Peters
